Про нас

Історія компанії постачальника

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором всієї продукції американської компанії Fantasy Community Perfumes на території України. Ми гарантуємо оригінальність всієї продукції, що поставляється, її найвищу якість, що відповідає всім міжнародним стандартам.

Що може стати чинником, що об'єднує людей? Сімейні узи? Так, звісно! Спільна справа? І це теж! І вже точно, коли обидва ці чинники сходяться воєдино, результат просто зобов'язаний бути фантастичним.

Именно так сложилась история одной большой и дружной семьи из Техаса. История, которая продолжается уже три поколения.

Саме так склалася історія однієї великої і дружньої родини з Техасу. Історія, яка триває вже три покоління.

Company meeting

У середині минулого століття в невеликому містечку в штаті Техас існував магазин, який торгував різноманітними товарами від дрібниць до вишуканих парфумів. Його власник, успішний підприємець, став ідейним натхненником Fantasy Community Perfumes, але до цієї події історії ще належить дійти.

З моменту відкриття власного магазину власник помітив, що незважаючи на "містечковість" його клієнти дуже захоплені парфумерією. І багато хто з них зупиняє свій вибір серед широкого асортименту саме на флаконах із нішевими ароматами. В асортименті магазину вже були представлені різні види авторської продукції, але власник зрозумів, що зупинятися тільки на них - не найкраща ідея. Набагато цікавіше створити щось своє. Він зібрав чимало інформації про те, як створюються парфуми, вивчив технології та занурився в модні тенденції парфумерії. І, звичайно ж, він не міг не заразити своєю ідеєю близьких. Так на базі сімейного магазинчика з'явився новий бренд парфумерії, Fantasy Community Perfumes.

Сьогодні Fantasy Community Perfumes продовжують нові лідери та ідеологи, але їх об'єднують із засновником компанії спільні традиції, ентузіазм і постійне прагнення відкривати нові грані ароматів для своїх клієнтів.

Company meeting

Бренд Fantasy Community Perfumes

Більше, ніж парфум!

Що ж таке Fantasy Community Perfumes? Назву бренду було обрано не випадково. Засновник компанії зауважив, що його покупці шукають у парфумах щось фантастичне, незвичне, те, що не лише виділятиме їх серед інших, а й допомагатиме знаходити однодумців, тих, хто теж полюбляє рідкісні та вишукані запахи, і вміє їх цінувати.

Після перших експериментів із парфумерними композиціями засновник Fantasy Community Perfumes зрозумів, що стандартні піраміди запахів та ольфакторні групи - це не його шлях. Замість цього він вибрав для розвитку сферу нішевої парфумерії, запахів, які унікальні за своєю суттю. Пішли роки експериментів з унікальними компонентами, екзотичними цінними інгредієнтами та їх поєднаннями... І в цьому його супроводжував не тільки успіх, а й визнання клієнтів з числа місцевих жителів.

Уже через короткий час після випуску в продаж перших нішевих ароматів Fantasy Community Perfumes, навколо компанії організувалося невелике, але тісне співтовариство любителів магії ароматів. І це стало точкою відліку, коли бренд остаточно сформував свою мету, цінності, джерела натхнення. Для Fantasy Community Perfumes такими джерелами стали фентезі ноти, які засновані на асоціативному сприйнятті ароматів. Саме ними просякнуті акорди та шлейфові ноти парфумів бренду, що розкривають фантастичні емоції.

Oasis

Наша місія

Що ж стало місією компанії Fantasy Community Perfumes? Насамперед - це клуб, який об'єднує шанувальників нестандартних нішевих ароматів. Спочатку така спільнота була цілком локальною - вона фокусувалася навколо сімейного бізнесу Fantasy Community Perfumes, і її членами ставали постійні клієнти магазину в Техасі та оточення.

Але з часом до Fantasy Community Perfumes виник інтерес і поза рідним округом, штатом і навіть країною. Сьогодні метою бренду є розширення знань про нішеву парфумерію. Члени ком'юніті з усього світу можуть не тільки дізнатися про нішеві аромати більше, а й створити власну ольфакторну композицію, подолавши бар'єр стандартів компанії. І крім інтересу до нішевих ароматів Fantasy Community Perfumes бренд культивує принципи спільноти, розвиває співтовариство і допомагає тим, хто захоплений незвичайною парфумерією, знайти однодумців і друзів у межах клубу Fantasy Community Perfumes.

Company meeting

Що таке Fantasy Community Perfumes

Авторські парфумерні композиції, створені спільнотою Fantasy Community Perfumes.

Бренд, який розвиває ідею нішевої парфумерії та виступає амбасадором власного бачення парфумів.

Один із найпопулярніших виробників нішевих парфумів у штаті Техас, а віднедавна - і за його межами.

Бренд, який зберігає свою основну концепцію і розкриває її нові грані у своїх фантастичних ароматах.

Продовжити покупки Оформити замовлення