Опт та дропшипінг
Для співпраці з нами залиште свої контакти, і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

ДРОПШИППІНГ

Дропшиппінг означає, що Ви фактично є представником нашого магазину, оскільки реалізуєте наші товари, але при цьому працюєте на себе, оскільки знаходите клієнтів та обростаєте базою можливостей на власних платформах (сайтах, сторінках, профілях у соцмережах) України в Інтернеті (інтернет-магазинах, у Facebook, Instagram, інших формах онлайн-продажів).

Ми укладаємо договір прямого постачання. Ви не маєте проблем, пов'язаних із веденням бізнесу – не займаєтеся імпортом, не відкриваєте склади та магазини. Ви займаєтеся виключно маркетингом – рекламуєте товар та спонукаєте потенційного клієнта до купівлі парфумерії в Україні. Ви купуєте товар у нас вже тоді, коли маєте підтвердження реального.

Більш детальну інформацію наші менеджери нададуть вам на електронну пошту на ваш запит.

Інтернет-магазин fcperfumes.com.ua гарантує вам тривалу корисну, взаємовигідну співпрацю та порядність! Подробиці – за допомогою контакту в електронній формі!

Опт

Інтернет-магазин fcperfumes.com.ua є чинним онлайн-оператором парфумерної та косметичної індустрії в Україні, тому наші оптові ціни на парфумерію вас приємно здивують.

Всю детальну інформацію наші менеджери нададуть вам на електронну пошту на ваш запит.

Всі товари, які пропонуються до реалізації на fcperfumes.com.ua - найвищої якості та стовідсотково відповідають заявленій категорії. Будьте уважні при виборі товару - він не підлягає обміну та поверненню. Будьте уважні при виборі категорії – це важливий параметр диференціації товару.

Продовжити покупки Оформити замовлення