Загальні умови

1.1 Якщо ви вирішили користуватися сайтом, включаючи API, програмне забезпечення та інші файли, ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування сайтом (далі - Правила).

1.2 Ми можемо змінювати, додавати або видаляти частини цих Умов надання послуг у будь-який час і такі зміни набувають чинності негайно після публікації. Ваше зобов'язання розглянути ці Правила перед кожним використанням сайту і продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся на будь-які зміни.

1.3 Якщо будь-яке положення цих Правил або будь-які майбутні зміни неприйнятні для Вас, Ви можете скасувати ваше членство за допомогою електронної пошти: manager@fcperfumes.com. Ваше подальше використання сайту зараз або після публікації повідомлення про будь-які зміни цих Правил, буде вказувати на прийняття Вами цих Правил, включаючи зміни до них.

1.4 Ми можемо змінити, призупинити або припинити в будь-який час доступ до сайту, включаючи доступність будь-якої інформації, бази даних або контенту. Ми також можемо накладати обмеження на певні функції або обмежувати ваш доступ до частини або всього сайту без повідомлення або відповідальності.

Продовжити покупки Оформити замовлення