Sweet Confetteria
Sweet Confetteria 1
Sweet Confetteria 2
Sweet Confetteria 2
Sweet Confetteria 2
Sweet Confetteria 2
Унісекс Lime Crush by Fantasy Community Perfumes
595 грн

Верхні ноти: Імбир

Середні ноти: Амбра, Ірис

Базові ноти: Iso E Super, Лайм

Сімейство ароматів: Свіжі

Кількість в упаковці - 1 шт.

Рік прем'єри парфуму - 2023

Країна виробник - США

Країна реєстрації бренду - США

Об'єм - 11 мл, 30 мл, 30 мл тестер

Подробиці

Стать: Унісекс

Lime Crush - це парфум, який огортає вас теплим ароматом. Він запрошує вас у захоплюючу подорож, де кожна нота стає фарбою на полотні вашої уяви, викликаючи яскраві картинки та емоції.

Lime Crush by Fantasy Community PerfumesЦентральним елементом композиції Lime Crush є синтетична молекула Iso E Super. Її деревний та затишний аромат створює основу цього аромату, надаючи йому теплоти та м'якості. Однак це не єдина роль Iso E Super. Вона також сприяє посиленню інших компонентів парфуму, надаючи йому видатну стійкість та довговічність.

 

Імбир і лайм у цій композиції додають гостроти та свіжості. Імбир надає парфумові пряні ноти, які грають з вашими почуттями, а лайм вносить яскравий і свіжий акцент, який оживляє аромат. Разом вони роблять танець, створюючи гармонію та привносячи в Lime Crush ще більше тепла та енергії.

 

Lime Crush - це аромат, який перетворює світ навколо вас та запрошує вас у захоплюючу подорож по грі ароматів. Він залишає після себе яскраві спогади та довге захоплення. Додайте Lime Crush до своєї колекції, щоб поринути у світ яскравих та емоційних ароматів.Стать: унісекс

Відгуки (1)

Написати відгук

Продовжити покупки Оформити замовлення