Sweet Confetteria
Sweet Confetteria 1
Sweet Confetteria 2
Sweet Confetteria 2
Sweet Confetteria 2
Sweet Confetteria 2
Жіночий Pink Brut by Fantasy Community Perfumes
595 грн

Верхні ноти: шампанське, абрикос

Середні ноти: чорна бузина, чорна орхідея

Базові ноти: збиті вершки, червоне дерево

Сімейство ароматів: Свіжі, Рожевий

Кількість в упаковці - 1 шт.

Рік прем'єри парфуму - 2023

Країна виробник - США

Країна реєстрації бренду - США

Об'єм - 2 мл, 11 мл, 30 мл, 30 мл тестер

Подробиці

Стать: Жіночий

Pink Brut - Аромат рожевої екстравагантності

 

Pink Brut - це нішевий аромат, який сміливо ігнорує застарілі парфумерні традиції та запрошує вас у світ інноваційних та контрастних композицій. Цей аромат - немов досконала мелодія, створена на основі унікальної рожевої молекули, яка завдяки своїм метаморфозам формує яскраву, багатогранну тривимірну композицію.

Pink Brut by Fantasy Community Perfumes

Відкривається Pink Brut вихором чарівних акордів привабливої бузини, іскристого шампанського, соковитого абрикоса та загадкової чорної орхідеї. Цей початковий акорд продовжує звучати довго, прикрашений багатою і чуттєвою базою з махагоні, солодких вершків та благородної темної деревини.

 

Pink Brut передає кришталево чисті емоції та відкриває перед вами дивовижні грані чуттєвості. Цей аромат ніби обвиває свою володарку дорогоцінним шлейфом, роблячи кожен магічний рух.

 

Pink Brut - це аромат для тих, хто не боїться виділятися, для тих, хто шукає у світі ароматів щось нове та унікальне. Цей аромат – виклик традиціям, який готовий розкроїти перед вами світ мистецтва та інновацій. Носіть Pink Brut і залиште свій слід у світі

Відгуки (2)

Написати відгук

Продовжити покупки Оформити замовлення